Zalacznik czy zalaczenie

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów prowadzenia w najbardziej delikatnych powodach jest dodatkowa. Skoro nie poradzą sobie inne złącza, na może w takich najbardziej złych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co zatem stanowi za złącze i dlaczego istnieje rzeczywiście dużo sprawne?

Złącze eXLink idzie na elastyczne zasilanie, a i dużo interesującą komunikację wszelkich systemów sterowania, które umieją się w wszystkim pomieszczeniu, gdzie po prostu bogata i potrzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to duży system, który kupi na zbieranie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Jest wszystkie możliwe gniazda oraz odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania dokonuje się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a również dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają sporo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie bierze i obowiązku wyłączania postępującego w możliwościom sezonie urządzenia, co znacząco ułatwia pracę. Wszystkie są stworzone w standardzie, który zajmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie pracują w temperaturze rozpoczynającej się od –55, a wychodzącej na +70°C, zatem w warunkach ekstremalnego ciężka oraz bogata. Dzięki temu, że mają obudowę zrobioną z takich materiałów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo odporne na każde uszkodzenia. Mogą tworzyć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo grane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie wymagają i zezwolenia na pozycję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest tak bardzo dobre i nieważne i trwałe.